دستهبندی: پاوربانک (شارژر همراه)




پاوربانک و فست شارژ وایرلس TSCO 20000mAh مدل TP 2006W 22.5W - مشکی (گارانتی 12 ماهه TSCO)
برند:تسکو
امکان قسطبندی برحسب اعتبار تربپی
۴ قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.
شرکتی
توضیحات
| نشانگر LED | دارد |
| تعداد درگاه های خروجی | 4 عدد |
| نوع درگاه های خروجی | USB / Type-C / Type-C Cable / Lightning Cable |
| نوع درگاه های ورودی | Type-C / Lightning |
| ولتاژ و شدت جریان خروجی | Lightning Cable : 5V/2A - USB : 5V/3A - 9V/2A - 10V/2.25A - 12V/1.5A - Type-C&Type-C Cable : 5V/3A - 9V/2.22A - 10V/2.25A - 12V/1.67A |
| ولتاژ و شدت جریان ورودی | Lightning : 5V/2A - Type-C : 5V/2.5A - 9V/2A - 12V/1.5A |
| ظرفیت اسمی | 20000mAh |
| توان شارژ وایرلس | 5W / 7.5W / 10W / 15W |
| تعداد درگاههای ورودی | 2 عدد |
نظرات
دستهبندی: پاوربانک (شارژر همراه)