دستهبندی: پاوربانک (شارژر همراه)


پاوربانک فست شارژ TSCO 20000mAh مدل TP 959 22.5W - مشکی (گارانتی 12 ماهه TSCO)
برند:تسکو
هر قسط با تربپی:
۴ قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.
شرکتی
توضیحات
| تعداد درگاههای ورودی | 2 عدد |
| تعداد درگاه های خروجی | 3 عدد |
| توان شارژ وایرلس | -- |
| ولتاژ و شدت جریان خروجی | USB : 5V/3A - 9V/2A - 10V/2.25A - 12V/1.5A Type-C : 5V/3A - 9V/2.22A - 12V/1.67A |
| نوع درگاه های خروجی | Type-C / USB |
| نوع درگاه های ورودی | Micro USB - Type-C |
| ظرفیت اسمی | 20000mAh |
| نشانگر LED | دارد |
| ولتاژ و شدت جریان ورودی | Type-C : 5V/2.5A - 9V/2A - 12V/1.5A - MicroUSB : 5V/2A - 9V/2A - 12V/1.5A |
نظرات
دستهبندی: پاوربانک (شارژر همراه)