دستهبندی: پاوربانک (شارژر همراه)

پاوربانک فست شارژ ProOne 10000mAh مدل Power Core PPB5123 - مشکی
برند:پرووان
هر قسط با تربپی:
۴ قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.
شرکتی
توضیحات
| نشانگر LED | دارد |
| تعداد درگاه های خروجی | 2 عدد |
| نوع درگاه های خروجی | Type-C / Type-C Cable |
| نوع درگاه های ورودی | Type-C / Type-C Cable |
| ولتاژ و شدت جریان خروجی | 5V/3A - 9V/2.22A - 12V/1.67A |
| ولتاژ و شدت جریان ورودی | 5V/3A - 9V/2A - 12V/1.5A |
| ظرفیت اسمی | 10000mAh |
| توان شارژ وایرلس | 5W / 7.5W / 10W / 15W |
| تعداد درگاههای ورودی | 2 عدد |
نظرات
دستهبندی: پاوربانک (شارژر همراه)