دستهبندی: پاوربانک (شارژر همراه)





پاوربانک PD و فست شارژ Energizer 20000mAh مدل UE20089PQ 22.5W - سفید (گارانتی متین)
برند:انرجایزر
امکان قسطبندی برحسب اعتبار تربپی
۴ قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.
سلامت فیزیکی کالا
توضیحات
| نشانگر LED | دارد |
| تعداد درگاه های خروجی | 3 عدد |
| نوع درگاه های خروجی | Type-C / USB |
| نوع درگاه های ورودی | Type-C |
| ولتاژ و شدت جریان خروجی | Type-C : 5V/3A - 9V/2.22A - 12V/1.67A - USB : 5V/3A - 9V/2A - 12V/1.5A - 10V/2.25A |
| ولتاژ و شدت جریان ورودی | 5V/3A - 9V/2A |
| ظرفیت اسمی | 20000mAh |
| توان شارژ وایرلس | -- |
| تعداد درگاههای ورودی | 1 عدد |
نظرات
دستهبندی: پاوربانک (شارژر همراه)