دستهبندی: پاوربانک (شارژر همراه)






پاوربانکپاوربانک PD و فست شارژ Energizer 30000mAh مدل XP30001PD 65W - خاکستری (گارانتی متین)
برند:انرجایزر
امکان قسطبندی برحسب اعتبار تربپی
۴ قسط ماهانه. بدون سود، چک و ضامن.
سلامت فیزیکی کالا
توضیحات
| نشانگر LED | دارد |
| تعداد درگاه های خروجی | 3 عدد |
| نوع درگاه های خروجی | Type-C / Type-C Cable / USB |
| نوع درگاه های ورودی | Type-C / Type-C Cable |
| ولتاژ و شدت جریان خروجی | 4.5V/5A - 5V/3A - 9V/2A - 10V/2.25A |
| ولتاژ و شدت جریان ورودی | 5V/3A - 9V/3A - 12V/3A - 15V/3A - 20V/3.25A |
| ظرفیت اسمی | 30000mAh |
| توان شارژ وایرلس | -- |
| تعداد درگاههای ورودی | 2 عدد |
نظرات
دستهبندی: پاوربانک (شارژر همراه)